Tolkar Hydra Tam Otomatik Çamaşır Yıkama ve Sıkma Makineleri

TUNÇKOL: TUNÇKOL 11/10/2018 0 YORUM

Tolkar Hydra Tam Otomatik Çamaşır Yıkama ve Sıkma Makineleri

 

Hydra mini10

Hydra mini12

Hydra mini20

Hydra mini25

Hydra mini30

hydra midi 35

hydra midi 40

hydra midi 50

Hydra Maxi 60

Hydra Maxi 80

Hydra Maxi 110

Kapasite(kg/sf )10122025303540506080110
Tambur Hacmi(lt)1001202082543003504005006008001.100
Motor Gücü(Kw)1,52,23445,55,57,5111522
IsıtmaGücü(Kw)68912151518243639-
Genişlik(mm)8258259909909901.1801.1801.1801.4601.7101.720
Derinlik(mm)8609701.0301.1551.3001.2751.3451.5251.5901.7302.092
Yükseklik(mm)1.1901.1901.4501.4501.4501.7801.7801.7802.0002.0402.810
Ağırlık(kg)3503905957007701.0751.1251.2302.2502.9904.600
Teknolojik gelişmelerden kaynaklı ölçü değişiklik hakkımız saklıdır.

 

Loading...